Aktuální rozhovor v magazínu MF Dnes

Aktuální rozhovor v magazínu MF Dnes

Vychází 29. listopadu

V aktuálním vydání magazínu MF Dnes si můžete přečíst rozsáhlý rozhovor s Karlem Gottem a jeho manželkou Ivanou. Manželé zavzpomínali na přípravy slavnostních večerů vyhlašování Slavíků, hudebních začátků Karla Gotta i období nemoci. 

 

Zobrazit   >
Změna termínu koncertu Galavečer hvězd

Změna termínu koncertu Galavečer hvězd

17. 11. 2018, Plzeň

Vážení příznivci Karla Gotta,

Galavečer hvězd v Plzni, který se měl uskutečnit tuto sobotu, tj. 17. listopadu, se z důvodu akutního respiračního onemocnění pana Gotta přesouvá na 12. ledna 2019. 

V případě dotazů kontaktujte zástupkyni pořadatele, paní Markétu Klosovou - klosova@thematrade.cz

Děkujeme předem za Vaše pochopení. 

Management Karla Gotta

 

Zobrazit   >
Karel Gott vystoupí na Benátské! s Impulsem

Karel Gott vystoupí na Benátské! s Impulsem

25. července 2019

Hudební festival Benátská! s Impulsem oznamuje první headlinery, na zahajovací večer přijede Karel Gott

 

První den 27. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem (25. – 28. července 2019), bude patřit oslavě 80. narozenin Karla Gotta. 

Čtvrteční program vyvrcholí právě jeho koncertem, který bude zároveň i premiérovým  na festivalu Benátská! s Impulsem.

Pozvání Petra Pečeného vystoupit na festivalu Benátská! s Impulsem mě velmi potěšilo. Ještě sice nemám přesný seznam písní, které zde budu chtít zpívat, ale určitě vyberu takový repertoár, kterým, věřím, návštěvníky potěším,“ říká Karel Gott.

 

Čtvrtku 25. července bude vládnout Gott! Bude to taková božská oslava jeho 80. narozenin, kterou by si nikdo neměl nechat ujít,“ říká Petr Pečený za pořadatele festivalu a doplňuje: „Letos jsme přivítali rekordní počet návštěvníků, dorazilo jich přes 40 000. To je pro nás obrovská motivace. Pro nadcházející ročník se snažíme připravit skvělý program, aby se nejen všichni vrátili, ale přivedli s sebou i další přátele a my tak mohli slavit společně další rekord.“

 

Na programu 27. ročníku jsou už domluveni: Richard Műller, Chinaski, Čechomor, Lenny, No Name, Václav Neckář a Bacily, David Stypka a Bandjeez, Michal Prokop a Framus Five, Ben Cristovao a další.

 

Výhodnější už to nebude! Vstupenku na 27. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem pořídíte do konce listopadu za zvlášť výhodnou cenu 1 190,-Kč v předprodeji https://www.benatska-vstupenky.cz/eshop/:

                                                                                                                                                                                                                                          

Festival Benátská! s Impulsem se nachází v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny.  Nabízí doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, dostatečné množství pravidelně udržovaných záchodů, velké parkoviště, oddychové zóny, sobotní dětský koutek a spoustu dalších věcí.

 

Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!

Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.

Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

 

www.benatska.cz

https://www.facebook.com/benatskanoc.cz

https://plus.google.com/+BenatskanocCz

https://twitter.com/benatskanoccz

https://www.youtube.com/channel/UCYaxFuYPRlW5kOI4ufm6RIg

https://www.instagram.com/benatska/

 

 

 

Zobrazit   >
Rádio Impuls budilo Karla Gotta

Rádio Impuls budilo Karla Gotta

Zuřivý reportér se dostal až do ložnice

Karel Gott byl společně s Lucií Bílou hosty pořadu Fanda a jeho česká banda. Protože se zuřivý reportér Aleš Růžička nemohl Karla Gotta dočkat, vyrazil za ním ráno domů. Poslechněte si záznamy jeho ranních vstupů...

http://www.impuls.cz/clanky/2018/11/zurivy-reporter-se-dostal-az-do-loznice-karla-gotta/

Zobrazit   >
Album Ta pravá vyjde 16. listopadu na vinylu

Album Ta pravá vyjde 16. listopadu na vinylu

Prvních 500 kusů s autogramem Karla Gotta

V pátek 16. listopadu 2018 vyjde novinkové album Ta pravá Karla Gotta na vinylové desce! Kompletní obsah úspěšného cédéčka byl převeden do formátu gramofonové desky, která činí z titulu nový zážitek. LP je vybaveno texty písní a aktuálními fotografiemi Ondřeje Pýchy. Vydání novinky Karla Gotta na vinylu dává také mimořádnou příležitost všem opravdovým fanouškům: prvních pět set kusů LP je vlastnoručně zpěvákem podepsáno.

 

Tucet písniček na albu Ta pravá je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve, v průběhu let na ně nezapomínal a letos pro ně přišel ten správný moment. Tou pravou je ovšem také původní domácí píseň, kterou Gottovi „na tělo“ napsal zpěvák a skladatel Marek Ztracený. Písnička se s úspěchem zařadila mezi největší hity Karla Gotta a stejnojmenný videoklip režiséra Martina Paseckého má na YouTube již přes 3.300.000 zhlédnutí.

 

Dvaačtyřiceti násobný slavík Karel Gott pokřtil svoji novinku jen pár dnů před začátkem letních prázdnin v pražské Malostranské besedě. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený a Karel Gott již na křtu převzal za úspěšný prodej CD od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku! 

Tuto událost nyní připomínáme v krátkém ohlédnutí na YouTube: https://youtu.be/Sgi7e-6g7vc

Zobrazit   >
Karel Gott s Lucií Bílou na Rádiu Impuls

Karel Gott s Lucií Bílou na Rádiu Impuls

Představení nové písně

Poprvé před mikrofonem Rádia Impuls se sešli Karel Gott a Lucie Bílá. Ve středu 7. listopadu se stali hosty pořadu Fanda a jeho česká banda, v rámci kterého zazněl i nový duet Karla s Lucií, který se jmenuje Na křídlech slavíků. 

 

Mnohonásobní slavíci Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet a zařadili ho do nové edice svého společného alba Duety

Legendární album Karla Gotta a Lucie Bílé vyšlo poprvé v roce 1997 a stalo se prodejním trhákem. Ve verzi rozšířené o skladbu Krása vyšlo o dvanáct let později. „Duety Karla s Luckou jsou v mnohém výjimečným titulem. Bez nadsázky se jedná o vůbec nejúspěšnější české album duetů v historii,“ hodnotí album ředitel hudebního vydavatelství Warner Music Vladimír Kočandrle.

Duety se staly jedním z nejprodávanějších titulů obou slavíků. Edice 2018 vychází obohacená o novinku Na křídlech slavíků, které pro oba umělce napsali Michal David a Patricie.

Tracklist:

1. Na křídlech slavíků, 2. Krása, 3. Co sudičky přály nám, 4. Za střípek lásky, 5. Jarní setkání, 6. Jen jednou smím se ti lásko zdát, 7. Potmě jsme všichni stejní, 8. Hold lásce, 9. S muzikou, 10.  Pánbůh se splet, 11. Krédo, 12. Píseň nám kouzlo skrývá, 13. Fax mi, bejby, neposílej, 14. Poslední noc, 15. Šťastná hvězda, 16. Amor ti vieta, 17. Sen v nás zůstává

Zobrazit   >
zobrazit další