Album Ta pravá vyjde 16. listopadu na vinylu

Album Ta pravá vyjde 16. listopadu na vinylu

Prvních 500 kusů s autogramem Karla Gotta

V pátek 16. listopadu 2018 vyjde novinkové album Ta pravá Karla Gotta na vinylové desce! Kompletní obsah úspěšného cédéčka byl převeden do formátu gramofonové desky, která činí z titulu nový zážitek. LP je vybaveno texty písní a aktuálními fotografiemi Ondřeje Pýchy. Vydání novinky Karla Gotta na vinylu dává také mimořádnou příležitost všem opravdovým fanouškům: prvních pět set kusů LP je vlastnoručně zpěvákem podepsáno.

 

Tucet písniček na albu Ta pravá je mixem popové klasiky a standardů, které chtěl Karel Gott natočit již dříve, v průběhu let na ně nezapomínal a letos pro ně přišel ten správný moment. Tou pravou je ovšem také původní domácí píseň, kterou Gottovi „na tělo“ napsal zpěvák a skladatel Marek Ztracený. Písnička se s úspěchem zařadila mezi největší hity Karla Gotta a stejnojmenný videoklip režiséra Martina Paseckého má na YouTube již přes 3.300.000 zhlédnutí.

 

Dvaačtyřiceti násobný slavík Karel Gott pokřtil svoji novinku jen pár dnů před začátkem letních prázdnin v pražské Malostranské besedě. Kmotrem se stal zpěvák Marek Ztracený a Karel Gott již na křtu převzal za úspěšný prodej CD od ředitelky vydavatelství Supraphon Ivy Milerové zlatou desku! 

Tuto událost nyní připomínáme v krátkém ohlédnutí na YouTube: https://youtu.be/Sgi7e-6g7vc

Zobrazit   >
Karel Gott s Lucií Bílou na Rádiu Impuls

Karel Gott s Lucií Bílou na Rádiu Impuls

Představení nové písně

Poprvé před mikrofonem Rádia Impuls se sešli Karel Gott a Lucie Bílá. Ve středu 7. listopadu se stali hosty pořadu Fanda a jeho česká banda, v rámci kterého zazněl i nový duet Karla s Lucií, který se jmenuje Na křídlech slavíků. 

 

Mnohonásobní slavíci Karel Gott a Lucie Bílá nazpívali po deseti letech nový duet a zařadili ho do nové edice svého společného alba Duety

Legendární album Karla Gotta a Lucie Bílé vyšlo poprvé v roce 1997 a stalo se prodejním trhákem. Ve verzi rozšířené o skladbu Krása vyšlo o dvanáct let později. „Duety Karla s Luckou jsou v mnohém výjimečným titulem. Bez nadsázky se jedná o vůbec nejúspěšnější české album duetů v historii,“ hodnotí album ředitel hudebního vydavatelství Warner Music Vladimír Kočandrle.

Duety se staly jedním z nejprodávanějších titulů obou slavíků. Edice 2018 vychází obohacená o novinku Na křídlech slavíků, které pro oba umělce napsali Michal David a Patricie.

Tracklist:

1. Na křídlech slavíků, 2. Krása, 3. Co sudičky přály nám, 4. Za střípek lásky, 5. Jarní setkání, 6. Jen jednou smím se ti lásko zdát, 7. Potmě jsme všichni stejní, 8. Hold lásce, 9. S muzikou, 10.  Pánbůh se splet, 11. Krédo, 12. Píseň nám kouzlo skrývá, 13. Fax mi, bejby, neposílej, 14. Poslední noc, 15. Šťastná hvězda, 16. Amor ti vieta, 17. Sen v nás zůstává

Zobrazit   >
Karel Gott se stal zpěvákem století

Karel Gott se stal zpěvákem století

Ocenění Českého rozhlasu

V rámci oslav 100. výročí založení republiky uspořádal Český rozhlas koncert na Staroměstském náměstí v Praze. V rámci něj zazněly největší hity století, pro které hlasovali posluchači Českého rozhlasu. 

Na prvním místě, a tedy největším hitem století, se stala píseň Modlitba pro Martu. Na druhém místě se ocitla Ta naše písnička česká a na třetím skončila Škoda lásky. Hvězdou století byl vyhlášen Karel Gott.

 

https://dvojka.rozhlas.cz/nejvetsim-hitem-stoleti-je-modlitba-pro-martu-podivejte-se-na-cely-koncert-7664226

Zobrazit   >
Karel Gott zazpíval Československou na Vyšehradě

Karel Gott zazpíval Československou na Vyšehradě

Exkluzivní pozvání Rádia Impuls

Na pozvání Rádia Impuls a generálního ředitele, pana Jiřího Hrabáka, zazpíval Karel Gott 28. října na Vyšehradě Československou hymnu. 

http://www.impuls.cz/clanky/2018/11/karel-gott-zpival-na-vysehrade/

Zobrazit   >
Premiéra pohádky Když draka bolí hlava

Premiéra pohádky Když draka bolí hlava

Aktuálně v kinech

24. října proběhla v pražském kině Lucerna premiéra originální nové československé pohádky „Když draka bolí hlava“. Premiéru si nenechaly ujít největší hvězdy pohádky, jakými jsou Karel Gott s rodinou, který si v pohádce zahrál společně se svými dcerkami Charlottkou a Nellinkou

Zobrazit   >
Karel Gott uvedl do síně slávy Jiřinu Bohdalovou

Karel Gott uvedl do síně slávy Jiřinu Bohdalovou

V neděli 14. října uvedl Karel Gott Jiřinu Bohdalovou do síně slávy v rámci slavnostního vyhlašování cen Mistr zábavního umění, které už potřetí vyhlašovalo sdružení Artes. V rámci prvního ročníku vstoupil do Síně slávy právě Karel Gott. Více informací zde: https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/do-sine-slavy-zabavniho-umeni-karel-gott-uvedl-jirinu-bohdalovou/1674702 

Zobrazit   >
zobrazit další