Andělská

1 skladba - MP3, FLAC


Datum vydání: 28. 11. 2016
Žánr: Pop
Vydavatel: Marlene Film Production s.r.o.
(P) 2016 Marlene Film Production s.r.o.
Katalogové číslo: 8590233012557

1. Andělská 03:12

Celková stopáž: 03:12

Pro film Anděl Páně 2 vznikl nový duet Karla Gotta s dcerou Charlotte Ellou Andělská autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové. Nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha Anděl Páně 2, navazuje na stejnojmenný veleúspěšný film z roku 2005. Ve volném pokračování příběhu se opět setkáme s andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Kvůli jejich tahanici se jablko ze stromu Poznání zakutálí na Zemi. Petronel s Uriášem se tak ocitnou v malém českém městě v předvečer svátku svatého Mikuláše. Protože, jak pravil Bůh: "Jestli tady to jablko nebude do rána zpátky..."

Právě pro tento film vznikla i písnička Andělská v podání Karla Gotta a jeho dcery Charlotte Elly. "Když mi Ondřej Soukup poslal hudbu a slova písně Andělská k filmu Anděl Páně 2 s nabídkou nazpívat ji jako duet s mojí dcerou Charlottkou, ani minutu jsem neváhal a okamžitě jsem souhlasil. Malebná slova, melodie a instrumentace ve mně totiž okamžitě vytvořily obraz vánoční pohádkové atmosféry. Má radost navíc byla umocněna tím, že je píseň prvním společným duetem s dcerou Charlottkou," říká Karel Gott.

Autor hudby Ondřej Soukup k výkonu mladé interpretky říká: "Charlotte Ellu Gottovou jsem osobně neznal. Když ke mně přišla s Karlem do studia, tak jsem byl připraven na dlouhé natáčení, střihání, dolaďování atd.... Nic z toho se nestalo. Byla skvělá, na deset let dost asertivní, i vůči rodičům. Písničku nazpívala v podstatě hned, už první nahrávání bylo bratelné. Na konci Andělské ještě nazpívala k tátovi druhý hlas, který jsme vymysleli na místě, a vůbec nebyl jednoduchý. Byla pro mě velkým překvapením. V tom nejlepším slova smyslu."