Novinky

Eva Pilarová pokřtila s přáteli své nové CD

Eva Pilarová pokřtila s přáteli své nové CD

S Karlem Gottem znovu nazpívali duet Dotýkat se hvězd

V pondělí 19. března proběhl v rámci festivalu Febiofest v Praze křest nejnovějšího CD Evy Pilarové - Pilarka a přátelé, kterého se zúčastnil i Karel Gott.

"Eva Pilarová mě před časem oslovila s tím, že by pro připravovanou desku ráda obnovila náš společný hit Dotýkat se hvězd z legendárního filmového muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Bez váhání a s radostí jsem souhlasil! Tato spolupráce mi činila velkou radost, jelikož jsem vždy rád, když si mohu s Evou připomenout úspěšnou éru hitů ze Semaforu. Kdyby nám v roce 1964 někdo řekl, že píseň znovu a ještě lépe nazpíváme v roce 2018, považoval bych to za utopii," uvedl na křtu CD Karel Gott. Zavzpomínal i na období, kdy Evu Pilarovou poprvé zaregistroval. "Sledoval jsem Evu už v roce 1960, kdy jsem ještě pracoval v ČKD, a považoval jsem ji za zpěvačku číslo jedna. Vzhlížel jsem k ní jako ke zjevení," prohlásil Karel Gott. 

Album pokřtil vítěz evropské soutěže Marathon beatbox battle, beatboxer End.ru za účasti Karla Gotta, ředitele Febiofestu Kamila Spáčila, Aleše Cibulky, Jana Ondera a dalších. 

Zobrazit   >
Karel Gott v pořadu Telebrity

Karel Gott v pořadu Telebrity

Podívejte se na aktuální rozhovor

Karel Gott přijal pozvání šéfredaktora serveru Expres.cz Petra Konečného a zúčastnil se natáčení pořadu Telebrity, který 15. března vysílala internetová televize Playtvák. Na rozhovor se můžete podívat zde:

Zobrazit   >
Hvězda Karla Gotta v Hudebním divadle Karlín

Hvězda Karla Gotta v Hudebním divadle Karlín

Chodník slávy má již pátou Hvězdu

8. března byla na chodníku slávy, ve foyer Hudebního divadla Karlín, slavnostně odhalena Hvězda Karla Gotta. Svou Hvězdu již na chodníku slávy mají i zadatel divadla Eduard Tichý, američtí skladatelé John Kander a Frank Wildhorn a britský textař a libretista Tim Rice. Při této příležitosti se Karel Gott sešel i s hlavními představiteli a tvůrci muzikálu Čas růží, který v březnu oslavil rok od uvedení na scénu.

Zobrazit   >
Karel Gott v O2 areně

Karel Gott v O2 areně

Koncert v O2 areně po 4 letech

Karel Gott se vrací do O2 areny v Praze! Po čtyřech letech se zde příznivci legendárního českého zpěváka mohou těšit na jeho samostatný koncert.


Koncert se uskuteční v úterý 12. června 2018 od 19 hodin a Karel Gott za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka zazpívá své nestárnoucí hity. „Již delší dobu si moji příznivci psali o samostatný koncert, a protože rád plním přání svých posluchačů, s radostí mohu oznámit, že se v červnu potkáme v O2 areně v Praze," říká Karel Gott, který na svůj koncert pozval i zajímavé hosty. „Vždy s rozvahou přemýšlím nad tím, koho ze svých kolegů zpěváků oslovit. V O2 areně bych měl nejraději všechny, ale to si nechám až na příští rok. Pro tento koncert jsem se rozhodl scénu trochu omladit. Jsem rád, že mé pozvání přijali Ewa Farna, Markéta Konvičková a Marek Ztracený."


Koncert Karla Gotta v O2 areně nebude pouze hudebním zážitkem, doprovodí ho také prvotřídní světelná technika, velkolepé LED obrazovky a projekce. Prodej vstupenek v ceně od 990 Kč bude v síti Ticketportal zahájen pro veřejnost 6. března v 9 hodin. Koncert pořádá O2 arena ve spolupráci s Karel Gott Agency.

Zobrazit   >