Novinky

Po projekcích v kinech a televizním uvedení se dostává úspěšný celovečerní dokument Karel na DVD. Doplní ho ještě 46 minut bonusových materiálů, které se do filmu nevešly. Díky upřímné otevřenosti Karla Gotta mohou diváci vidět autentický a jedinečný filmový portrét, plný nečekaných vzpomínek.

Zobrazit   >

Pražská O2 arena zažila skutečný svátek české hudby. Na jednom pódiu se 19. a 20. června 2022 sešlo téměř 50 zpěváků a zpěvaček, a to dokonce dva dny po sobě. Nejzvučnější jména tuzemské populární scény vzdala ve vyprodané hale hold Karlu Gottovi.

Zobrazit   >
Dokument Karel se k divákům dostane 7. října

Celovečerní dokument Karel o Karlu Gottovi jde do kin 7. října, režisérka Olga Malířová Špátová zveřejňuje týden před premiérou ukázku. Symbolicky v době, kdy si rodina a přátelé připomínají dva roky od zpěvákovy smrti.

Zobrazit   >
Jediný rozhovor Ivany Gottové ke knize „Má cesta za štěstím“

Byla Karlu Gottovi ze všech lidí nejblíž. Porodila mu dvě dcery a byla po jeho boku v časech dobrých i zlých. A to bezmála dvacet let. Prožívala s ním jeho radosti i strasti a byla mu velkou oporou v době, kdy bylo zřejmé, že náš historicky nejpopulárnější zpěvák bohužel odchází na věčnost. Se zpěvákovou manželkou Ivanou Gottovou jsem si povídal nejen o výpravné autobiografii Má cesta za štěstím, která vychází 14. července. Tedy v den zpěvákových nedožitých 82. narozenin.

Zobrazit   >
Základní otázky ke knize „Má cesta za štěstím“

Milí příznivci Karla Gotta, děkujeme za krásné ohlasy na zprávu o vydání knihy „Má cesta za štěstím“. Velmi si vážíme vaší podpory a zájmu. Touto cestou vám chceme odpovědět na nejčastější otázky, které k autobiografii máte. Karel Gott Agency

Jak se dá kniha objednat už nyní?
Autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím vychází oficiálně v Česku 14. července a 20. července na Slovensku, přesto si ji již nyní můžete v mnoha internetových i kamenných obchodech objednat v předprodeji. Stačí se zeptat svého knihkupce, nebo se podívat na internet.

Bude možné knihu objednat i do jiných zemí mimo ČR a SR?
Ano, autobiografii Karla Gotta Má cesta za štěstím si můžete nechat doručit také do zahraničí. Tuto možnost aktuálně poskytuje několik internetových knihkupců.

Jaká je cena knihy?
Doporučená maloobchodní cena autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím je 1 229,- Kč v Česku a 49,99 EUR na Slovensku. Kniha je velmi výpravná, má téměř 700 stran, obsahuje bezmála 1800 fotografií a jiných obrazových materiálů a dokumentů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny.

Zobrazit   >
Velkoobchodní distribuce autobiografie Karla Gotta „Má cesta za štěstím“

Pokud jste maloobchodním prodejcem s kamenným obchodem, nebo on-line prodejem a máte zájem o prodej autobiografie Karla Gotta „Má cesta za štěstím“, můžete se obrátit na oficiální distributory knihy.

Kontaktní osoba pro velkoobchodní prodej v České republice
Milan Zpěvák (vedoucí odbytu VO Euromedia Group, a. s.)
e-mail: obchod-vo@euromedia.cz 

Kontaktní osoba pro velkoobchodní prodej na Slovensku
Janka Okatá (vedoucí odbytu VO IKAR a. s.)
e-mail: okata.jana@ikar.sk 

Zobrazit   >