Novinky

Karel Gott na koncertě v Brně

Karel Gott na koncertě v Brně

Halou Rondo se nesla velká energie

V sobotu 9. března vystoupil Karel Gott v brněnské hale Rondo. Jako hosty si pozval Martu Kubišovou, Ilonu Csákovou, Marka Ztraceného a Jiřího Zonygu. Karla Gotta opět doprovodil Pavel Větrovec Band a taneční skupina Emotion v čele s Nellinkou Gottovou. 

"Milí příznivci, vám, kteří jste byli na sobotním koncertě v Brně děkuji za sympatie a předání energie, která nás povzbudila. Rád bych vás potěšil několika fotografiemi z haly Rondo," prohlásil Karel Gott.

 

Zobrazit   >
Dokumentární film o Karlu Gottovi

Dokumentární film o Karlu Gottovi

Objeví se v něm i Jiří Suchý

Milí přátelé, chci se s vámi podělit o pár fotografií z natáčení celovečerního dokumentárního filmu, který se mnou už půl roku natáčí režisérka Olga Špátová a kameraman Jan Malíř. Je mi velkou ctí, že se ve filmu objeví i Jiří Suchý, kterého jsem na jeho pozvání poprvé v životě navštívil u něj doma. Prožili jsme spolu báječných několik hodin povídání a vzpomínání a přenesli jsme se do počátků mého angažmá v divadle Semafor. Foto: Irena Zlámalová

Zobrazit   >
Karel Gott na plese Czech Top 100

Karel Gott na plese Czech Top 100

Vystoupení na Žofíně

V sobotu 19. ledna zazpíval Karel Gott na plese Czech Top 100 na pražském Žofíně. 

Zobrazit   >
Komorní koncert v Malostranské besedě

V polovině ledna se uskutečnil komorní koncert Karla Gotta a jeho hostů v Malostranské besedě v Praze. Spolu s Karlem Gottem vystoupili za doprovodu Pavla Větrovce i Eva Pilarová, Monika Absolonová, Dasha, Jan Smigmator a Richard Krajčo. 

Zobrazit   >
Galavečer hvězd v Plzni

Galavečer hvězd v Plzni

Karel Gott se vrátil do rodné Plzně

V sobotu 12. ledna vystoupil Karel Gott společně s Markétou Konvičkovou, Olgou Lounovou, Petrem Kolářem a Vašo Patejdlem v Plzni. Před plnou halou zazpíval Karel Gott několik svých hitů, jako například Být stále mlád, Jdi za štěstím, Trezor, Ráno jedu dál nebo Když jsem já byl tenkrát kluk. Na několik písní si s ním na pódiu zatancovala i jeho nejmladší dcera Nellinka s taneční skupinou Emotion.

Zobrazit   >
Limitovaná edice Bernard Bohemian Ale

Uvařit dobré pivo je umění. A když se k tomu přidají další kouzelné ingredience v podobě hudby a mistrovských tahů štětcem, musí vzniknout něco výjimečného. Zpestřete si i Vy sváteční období limitovanou edicí luxusních sektových lahví Bernard Bohemian Ale ozdobených originálním dílem Karla Gotta. 

V pořadí třetí lahví s originální etiketou pokračuje dlouhodobá spolupráce, díky níž se můžete každý rok těšit na rozšíření této sběratelské edice o další exkluzivní kousek z mistrovské palety Karla Gotta. 

Složení: pitná voda, ječné slady, chmelové produkty, cukr, kvasnice, koriandr

https://www.bernard.cz/cs/pivo/sortiment/darkova-baleni/16.shtml 


Zobrazit   >