Karel Gott natočil znovu Jdi za štěstím

Se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu Dvojka

Zpěvák Karel Gott natočil se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu ve studiu S1 v Praze na Vinohradech novou verzi písničky Karla Svobody Jdi za štěstím. Slyšet byste ji měli v premiéře v den 80. narozenin Karla Gotta exkluzivně jako první na Dvojce.

Zpěvák Karel Gott si opět zazpíval se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Ve studiu S1 v Praze na Vinohradech natočil společně s padesátkou rozhlasových symfoniků pod taktovkou dirigenta Jana Kučery novou verzi písničky Karla Svobody Jdi za štěstím. "Každý ze zpěváků, který zpívá přes 60 let, může mluvit o některé písni z jeho repertoáru jako o té, která symbolizuje jeho cestu a poslání. Pro mě osobně je to právě píseň Jdi za štěstím, proto jsem se k ní chtěl po letech vrátit a dát do ní ze mě něco nového, co jsem právě za svou éru zpěváka populární hudby zažil. Děkuji proto Českému rozhlasu Dvojka, že mi umožnil tuto píseň znovu nazpívat a doufám, že posluchači vyčtou z mého projevu polohu pokory a vynikajících zážitků na mé cestě ke štěstí."

Slyšet byste ji měli v premiéře v den 80. narozenin Karla Gotta exkluzivně jako první na Dvojce. U příležitosti narozenin také Český rozhlas Dvojka připravil hlasování o nejoblíbenější písničku z repertoáru Karla Gotta, na našem webu ZDE můžete Karlovi zanechat také vzkaz a v den osmdesátých narozenin pak připravujeme speciální program. Podrobnosti se dozvíte už brzy.